EKOREC Sp. z o.o.

 
 
 

OFERTA NA ŚWIADCZENIE USŁUG ODBIORU I WYWOZU ODPADÓW

"EKOREC" Spółka z o.o. w Lędzinach poleca swoje usługi związane z gospodarką odpadami. Gospodarka odpadami to nie tylko odbiór odpadów zmieszanych, ale również selektywna zbiórka odpadów do powtórnego wykorzystania lub przetworzenia. Propagowanie idei czystego środowiska zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju jest celem działalności spółki.

Podstawowym rynkiem zbytu na nasze usługi są kontrahenci indywidualni, przedsiębiorstwa produkcyjno - handlowo - usługowe oraz nieruchomości użyteczności publicznej. Posiadamy profesjonalny sprzęt do odbioru odpadów w systemie pojemnikowym i workowym. Wyposażamy nieruchomości w specjalistyczne pojemniki do odbioru odpadów komunalnych zmieszanych o pojemności 110l, 120l, 240l i 1100l. Prowadzimy odbiór odpadów segregowanych w systemie pojemnikowym oraz workowym typu papier i tektura, tworzywa sztuczne, szkło, metale oraz odpady zielone (np. liście, trawa, drobne gałęzie).

Odbiór odpadów poremontowych jest realizowany przez naszą firmę poprzez podstawienie na Państwa posesji specjalistycznego pojemnika i odbiór w określonym przez Państwa terminie.

Oferta niniejsza skierowana jest do wszystkich mieszkańców gminy Lędziny, a głównym jej celem jest świadczenie tanich i profesjonalnie wykonywanych usług odbioru odpadów komunalnych. Nasza firma umożliwi Państwu w najszybszy oraz najprostszy sposób pozbyć się wszelkiego rodzaju odpadów. Zapraszamy Państwa do współpracy, która zapewni maksymalną sprawność, niezawodność i stabilność działania przy odbiorze odpadów z gospodarstw domowych. Ponadto jesteśmy otwarci na wszystkie zadania związane z branżą gospodarowania odpadami.

Kontakt z Działem Wywozu Odpadów:

  • Specjalista ds. obsługi klienta - tel. (32) 216-60-20.
                                                

SEGREGUJEMY!

Segregowanie odpadów opiera się na gromadzeniu surowców wtórnych w przeznaczonych do tego celu 

pojemnikach czy workach.   Zasady segregacji publikujemy poniżej.

Co ważne przy segregacji powinniśmy pamiętać o zgniataniu kartonów, butelek plastikowych, puszek itd. 

Tak posegregowane odpady zajmują o wiele mniej miejsca!

 


 

POWIĘKSZENIE

Grafika za www.master.tychy.pl

INNY ODPAD? Sprawdź w wyszukiwarce odpadów


Powrót do strony głównej